Kultinė būtinybė!

By Terry Twist Brush, Crème de la Crème, vasaris, 2018

 

Inovacijos, kuriant blakstienų tušo technologijas – beveik nepavejamos. Kompanija „By Terry“ – viena iš šių technologijų lyderių: jos sukurtas blakstienų tušas „Lash Expert Twist Blush“ pasižymi ne tik aukštos kokybės konsistencija, bet ir dvejopa šepetėlio sukimosi kryptimi. Kultinė būtinybė, neatsiejama nuo modernios moters gyvenimo.

 

Pirminė šepetėlio pozicija fiksuoja blakstienų neįtikėtiną ilgį ir jį dar pratęsia, atskirdamas plaukų šerelius vieną nuo kito ir nesulipindamas. Antrasis jo „du viename“ privalumas yra tas, kad pakanka vieno šepetėlio pasukimo, jog jis transformuotųsi į spiralės formos priemonę, kuri vos po kelių perbraukimų blakstienoms suteikia vešlumo ir didina jų apimtį.

 

Kodėl šis blakstienų tušas – inovacijos ikona? Kompanija
„By Terry“ – pirmoji ir vienintelė pasaulyje padarė mikroinžinerijos perversmą: mikroskopiniu tikslumu išdėstyti šepetėlio šereliai gali būti rankenėle sukami dviem kryptimis, jie sukuria tokį efektą, kad, prisitaikydami prie augančių blakstienų, natūraliai atkartoja ir pratęsia jų kryptį.

 

Dėl esančių papildomų specifinių pigmentinių medžiagų kartu su apsauginiais maitinamaisiais alyvuogių, kininių simonsijų ir avokadų aliejais šis tušas turi ypatingo klampumo ir tąsumo, todėl dažomos blakstienos tampa tankesnės, didesnio tūrio.

 

Šiame „By Terry Lash Expert Twist Blush“ produkte esantis trijų rūšių – karpažolių, palmių ir ryžių sėlenų –vaškas su hidrolizuotu keratinu saugo blakstienas nuo neigiamo aplinkos poveikio ir galimo lūžinėjimo, taip pat visai dienai išsaugo užteptą tušą.

 

Kaina – 28 EUR