„Crème de la Crème“ dovanų čekio naudojimo taisyklės

UAB „Alteus“, juridinio asmens kodas 300109675, registruotosios
buveinės adresas Trakų g. 3, Vilnius, dovanų čekį apsipirkti bet kurioje „Crème de la Crème“ parduotuvėje galite įsigyti visose „Crème de la Crème“ parduotuvėse (toliau – Dovanų čekis).

 

Informacija apie Dovanų čekius teikiama visose „Crème de la Crème“ parduotuvėse, interneto svetainėje www.cremedelacreme.lt,
el. paštu contact@alteus.lt ir telefonu +370 5 212 4055.

 

Dovanų čekis negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas
į naują (pametus ar kitaip praradus) arba į grynuosius pinigus.
Šiuo čekiu negalima įsigyti kito Dovanų čekio.

 

Dovanų čekis galioja vieną kartą. Pateikus Dovanų čekį kasoje norint atsiskaityti už prekes, Dovanų čekis jo turėtojui negrąžinamas.

Dovanų čekis galioja 3 mėn. nuo jo įsigijimo datos.

 

Pasibaigus Dovanų čekio galiojimui, jis automatiškai
blokuojamas, o likę pinigai negrąžinami.

 

Jeigu prekės kaina didesnė negu Dovanų čekyje esanti pinigų suma, trūkstamą dalį galite primokėti grynaisiais arba banko kortele. Išsirinkus prekę už mažesnę sumą, likutis negrąžinamas.

Pametus ar kitaip praradus Dovanų čekį, pinigai negrąžinami.

 

Įsigyjant Dovanų čekį sąskaita faktūra neišrašoma.

 

Atsiskaitant už prekes „Crème de la Crème“ parduotuvėse su Dovanų čekiu nuolaidos netaikomos.

 

Dovanų čekį klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar jį įsigyti bet kokiu neteisėtu būdu griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys dovanų čekius, gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

 

Jei Dovanų čekis sugadintas, t. y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba Dovanų čekio numeris ar galiojimo terminas nėra aiškiai matomas, tokiu Dovanų čekiu atsiskaityti už prekes negalima, toks Dovanų čekis nekeičiamas ir pinigai negrąžinami.

 

Pirkėjas, įsigydamas Dovanų čekį, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų čekio įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis. UAB „Alteus“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų čekio naudojimo taisykles ir tokie pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo „Crème de la Crème“ parduotuvėse ir (arba) „Crème de la Crème“ interneto svetainėje.